W dniach 3-5 marca odbyła się III edycja najbardziej zaśnieżonego wyjazdu szkoleniowego – Snow Flow, czyli gratki dla każdego pasjonata sportów zimowych! W tym roku oprócz tradycyjnych szkoleń odbyły się pierwsze w historii tego wyjazdu zawody na slalomie gigancie.

Uczestnicy mieli szanse na Wierchomli doskonalić swoje umiejętności w jeździe na nartach i snowboardzie dzięki profesjonalnym szkoleniom prowadzonym na stoku. Ciekawym doświadczeniem dla każdego uczestnika była videoanaliza, dzięki której wspólnie ocenialiśmy technikę oraz styl jazdy, oraz odpowiednio korygowaliśmy błędy i dawaliśmy wskazówki na przyszłość.

DSC_1911   DSC_1429   DSC_1840

Oczywiście wydarzenie NZS-owe nie może odbyć się bez integracji, której też oczywiście nie zabrakło. Zwieńczeniem tej edycji Snow Flow były pierwsze w historii tego wyjazdu (oraz NZS-u) profesjonalne zawody narciarsko/snowboardowe gdzie uczestnicy rywalizowali w swoich grupach szkoleniowych o pucharowe miejsca. Uczestnicy bardzo zmęczeni, ale zarazem szczęśliwi na pewno polecą kolejną edycję tego wyjazdu, która odbędzie się już w następnym roku każdemu fanowi białego szaleństwa!

DSC_1919

DSC_1989   DSC_1512