SPreJ 2007

Twój pierwszy krok do sukcesu.

Dostałeś się na UEK i zostałeś starostą. Co robić dalej? Jakie są Twoje obowiązki i przywileje? Jak efektywnie wykorzystać najbliższe 3 lata? Co i w jaki sposób możesz osiągnąć dla siebie i swojej grupy dziekańskiej?

Tego wszystkiego będziesz mógł dowiedzieć się już 10 i 11 listopada podczas dwudniowego szkolenia dla starostów I roku organizowanego przez Niezależne Zrzeszenie Studentów Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie.

Nie zapominamy o integracji

Dwa dni spędzone w przepięknej okolicy, w ośrodku szkolenia sportowców w Straszęcinie. Sala na nasze imprezy. Spotkanie ze starostami z Twojego kierunku, wydziału, roku no i oczywiście z członkami NZS UEK.

Co to oznacza? – że na pewno nie będziesz się nudzić!

Pomyśl, jaka to świetna okazja do nawiązania kontaktów, które pomogą Ci w dalszym toku studiów – organizacji wspólnych projektów, imprez czy w wymianie informacji tak cennych dla każdego studenta.

Co będziesz z tego mieć?

Po zakończeniu szkolenia otrzymasz dyplom, materiały z niezbędnymi informacjami, wzory pism, oraz – co najważniejsze – niezapomniane wrażenia i kontakty z innymi starostami.

Jak się zapisać?

Podjąłeś już decyzje? Świetnie. Teraz wystarczy przyjść do biura NZS UEK (pok. 224 w pawilonie Sportowym) z wypełnioną aplikacją i wpłacić 25 zł (to całkowity koszt szkolenia, a nie zaliczka).

Plan szkolenia:

Sobota (10 listopada):

8.30 – zbiórka koło paw. S

8.40 – wyjazd z UEK

11.30 – przyjazd do Dębicy

12.00 – rozpoczęcie szkolenia

14.30 – obiad

16.30 – szkolenie (ciąg dalszy)

19.30 – kolacja

21.00 – impreza integracyjna

Niedziela (11 listopada):

9.30 – śniadanie

11.30 – szkolenie

14.00 – wyjazd do Krakowa