SPreJ 2009 – szkolenie dla starostów

Twój pierwszy krok do sukcesu. Dostałeś się na UEK i zostałeś starostą. Co robić dalej? Jakie są Twoje obowiązki i przywileje? Jak efektywnie wykorzystać najbliższe 3 lata? Co i w jaki sposób możesz osiągnąć dla siebie i swojej grupy dziekańskiej?

Tego wszystkiego będziesz mógł dowiedzieć się już 14 i 15 listopada podczas dwudniowego szkolenia dla starostów I roku organizowanego przez Niezależne Zrzeszenie Studentów Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie.

Nie zapominamy o integracji.

 

Dwa dni spędzone w przepięknej okolicy, w ośrodku szkolenia sportowców w Straszęcinie. Sala na nasze imprezy (na której wieczorem odbędzie się impreza tematyczna – Kinder Party). Spotkanie ze starostami z Twojego kierunku, wydziału, roku no i oczywiście z członkami NZS UEK.

 

Co to oznacza? – że na pewno nie będziesz się nudzić!

 

Pomyśl jaka to świetna okazja do nawiązania kontaktów, które pomogą Ci w dalszym toku studiów, organizacji wspólnych projektów, imprez czy w wymianie informacji tak cennych dla każdego studenta.

Co będziesz z tego mieć?

Nasi szkoleniowcy przedstawią Ci wszystkie niezbędne tajniki dotyczące studiowania. Dodatkowo odwiedzi nas Prorektor ds. Studenckich Prof. UEK dr hab. inż. Andrzej Chochół – będzie to unikatowa okazja do zadania mu dowolnego pytania dotyczącego naszej uczelni.

Po zakończeniu szkolenia otrzymasz dyplom, materiały z niezbędnymi informacjami, wzory pism, oraz – co najważniejsze – niezapomniane wrażenia i kontakty z innymi starostami.

Podjąłeś  już decyzje?

Świetnie!

Zapisy prowadzone są od 4 listopada w biurach NZS (II piętro pawilon dydaktyczno-sportowy pokój numer 224).

Cenawyjazdu to jedyne 39zł!