Starości wyruszyli na SPreJa!

Dzisiaj, punktualnie o 9 rano, grupa 40 starostów wyruszyła do Korbielowa na mający bogatą, paroletnią już tradycję, wyjazd szkoleniowy dla starostów I roku – SPreJ! Starości wraz z grupą projektową i szkoleniowcami dotarli już na miejsce, a przed nimi cały dzień pełen wartościowych szkoleń, mocy wrażeń i niesamowitej integracji.

Póki co, jak relacjonuje członek grupy projektowej – Ola Adamczyk, SPreJowicze zakwaterowali się w ośrodku i zmierzają na pyszny obiad, a grupa projektowa nieustannie pilnuje by im niczego nie brakowało 🙂

Po obiedzie przeprowadzone zostaną dla starostów gry integracyjne, a następnie odbędzie się szkolenie prowadzone przez UEK-owych weteranów: Marcina Gwoździa i Madzię Ząbczyk. Starości poznają tajniki studiowania i zarządzania grupą dziekańską, dowiedzą się gdzie co i jak na Uczelni, a także będą mieli okazję znalezienia odpowiedzi na wszelkie frapujące ich pytania dotyczące funkcjonowania Uczelni i żywotu studenta na UEK. Wieczorem starości mają w planach opanowanie parkietu na integracyjnej imprezie w rytmach lat 60′.

W niedzielę dla liderów grup dziekańskich przygotowany jest również dzień pełen wrażeń i ciekawych szkoleń.

Wszystkim obecnym na SPreJu starostom życzymy mile i pożytecznie spędzonego czasu!