Welcome to Pyzówka!

Za nami kolejny wyjazd szkoleniowy „Manage-In”, który miał miejsce 9-11.12.11 w Pyzówce k/Nowego Targu. Był to niezapomniany czas, daleki od odpoczynku i próżnowania! Wszyscy uczestnicy mieli możliwość uczestniczenia w szkoleniach menedżerskich m.in. z zakresu komunikacji, giełdy czy kreatywności.

Dzięki charyzmie i otwartości, szkoleniowcy przekazali nam tony samozaparcia, worki inspiracji i szczyptę doświadczenia. Prócz znanej nam formy wykładu mogliśmy ponadto w praktyce wykorzystać zdobytą wiedzę rozwiązując problem znanego wszystkim braku czasu. Próbę sił przeprowadziliśmy również na rynku papierów wartościowych, wcielając się w rolę graczy i badając zmienność sytuacji na giełdzie. Nie należy również zapominać o poznaniu samego siebie i naszych relacji z otoczeniem. Tą właśnie tematyką zajęliśmy się na dwóch ostatnich szkoleniach, których podstawą była kreatywność, wzorowa komunikacja i sztuka improwizacji. Ankiety głoszą, że to nie śmierci człowiek boi się najbardziej. Co więc przeraża nas aż tak? Okazuje się, że to publiczne wystąpienia są zmorą większości populacji. Ale dlaczego by nie stawić temu czoła? Tego fachu zostaliśmy nauczeni właśnie dzięki zorganizowanym szkoleniom w Pyzówce. Śmiech, spontaniczność, dystans, poznanie siebie, partnera, otoczenia oraz szacunek to najlepsza recepta na budowanie relacji!

A co dalej?

Dalej było tylko lepiej! Przerwy między szkoleniami wypełnione były grami integracyjnymi, zabawami i twórczością uczestników. Czas umiliły nam również bilard, piłkarzyki tony ciasteczek i przebierane imprezy, dla których (chwilową) konkurencją stał się mecz Realu Madryt z Barceloną (pozdrawiamy kibiców 1:3)!

Wciąż pełni weekendowej euforii zapraszamy na następną edycję “Manage-Ina”, która odbędzie się już na wiosnę! Doświadczeni niedawną sytuacją uprzedzamy – miejsca rozchodzą się jak ciepłe bułeczki. Do zobaczenia!