Zostań gwiazdą rocka! Zapisy już trwają!

Masz zespół? Kochasz muzykę? Przepełnia Cię pozytywna energia? Jeśli tak, ta wiadomość skierowana jest właśnie do Ciebie!

Już w maju odbędzie się finał 3 edycji Przeglądu Kapel Rockowych, organizowanego w ramach Juwenaliów UEK 2011! Ten konkurs jest niepowtarzalną okazją, by zaprezentować swoje umiejętności i zaistnieć na polskiej scenie muzycznej. Profesjonalne jury, atrakcyjne nagrody i tysiąc słuchaczy – tak w skrócie można opisać PKR.

Zapisy trwają do 10 kwietnia. Spośród nadesłanych zgłoszeń wybranych zostanie 6 zespołów, które będą walczyć o nagrodę główną. Dla zwycięzców poprzedniego konkursu była to możliwość wystąpienia jako support na Koncercie Głównym Juwenaliów UEK 2010 oraz nagranie i wytłoczenie 200 płyt. Sam przegląd odbędzie się 12 maja. Na koniec wieczoru planowany jest występ gwiazdy głównej.

Poprzednie edycje spotkały się z ogromnym zainteresowaniem środowiska akademickiego i muzycznego w Krakowie. Jurorem w ubiegłym roku był znany polski muzyk Czesław Mozil.

Jeszcze się wahasz? Odwiedź naszą stronę www.juwenaliauek.pl lub znajdź nas na Facebooku i już dziś zarezerwuj 12 maja 2011. Nie może Cię z nami zabraknąć!

 

www.juwenaliauek.pl http://www.facebook.com/pkruek